Kontakt

Royal Europa Sp. z o.o.

Royal 1
59-101 Polkowice
tel. +48 76 847 00 80
fax +48 76 847 00 86

www.royaleuropa.com

Imię i nazwisko*:

Firma/Organizacja:

Telefon:

Adres email*:

Treść wiadomości*:

Wpisz treść obrazka* captcha :

ZARZĄD

Prezes Zarządu
Bogusław Fusiek
+48 (76) 847-00-80
info@royaleuropa.com

 
 


DYREKCJA

 

Adam WarchołDyrektor Naczelny
Adam Warchoł
+48 (76) 847-00-80
a.warchol@royaleuropa.com

 
 


KSIĘGOWOŚĆ

 

Rafał Gołębiewski Główny Księgowy
Rafał Gołembiewski
+48 (76) 846-31-27
r.golembiewski@royaleuropa.com

 
 


DZIAŁ MARKETINGU

 

Kierownik Działu
Aneta Makowska
+48 (76) 846-31-57
a.makowska@royaleuropa.com

 
 

Specjalista ds. marketingu
Agnieszka Mikołajczyk
+48 (76) 846-31-56
a.mikolajczyk@royaleuropa.com

 
 

Specjalista ds. e-commerce
Sebastian Tarach
+48 (76) 846-31-56
s.tarach@royaleuropa.com

 
 


DZIAŁ EKRANÓW AKUSTYCZNYCH I RBS

Więcej informacji na stronie: www.wagsa.eu

 
 


DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

 

Specjalista ds. sprzedaży
Bożena Kiel
+48 (76) 846-31-54
b.kiel@royaleuropa.com

 
 


DZIAŁ SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

 

Kierownik Działu
Mirosław Hałaburaj.rosyjski, j.angielski
+48 (76) 846-31-58
m.halabura@royaleuropa.com

 
 

Specjalista ds. eksportu
Wioletta Tomczak - j.francuski, j.angielski
+48 (76) 846-31-65
w.tomczak@royaleuropa.com

 
 

Specjalista ds. importu i eksportu
Magdalena Orłowska-Grygiel - j.rosyjski
+48 (76) 846-31-26
m.grygiel@royaleuropa.com

 
 

Koordynator rynku
Ryszard BłażejczykRosja, Kazachstan, Białoruś
+48 600 852 094
r.blazejczyk@royaleuropa.com

 
 


DZIAŁ SRAW PRACOWNICZYCH I ADMINISTRACYJNYCH

 

Kierownik działu
Jolanta Domagalska
+48 (76) 846-31-07
j.domagalska@royaleuropa.com